Obiekt na sprzedaż, Zambrowski, Zambrów gm, Zambrów

Numer zlecenia TUBE737
5 500 000 PLN 10 772 za m2
Powierzchnia:
510.6 m2
Liczba zabudowań:
2
Typ:
Warsztat

Opis

Na sprzedaż zabudowana działka przemysłowa zlokalizowana przy ulicy Ostrowskiej w Zambrowie.

Na nieruchomość składa się niespełna hektarowa działka przemysłowa - 9774 m2 oraz budynek, w którym cały czas funkcjonuje dobrze zarządzana działalność gospodarcza. Firma zajmuje się profesjonalnym serwisem samochodów i opon. Świadczy usługi z zakresu mechaniki pojazdowej, diagnostyki, klimatyzacji oraz wymiany opon. Dodatkowo w jednym z pomieszczeń znajduje się myjnia. W cenie kompleksowe wyposażenie całego przedsiębiorstwa.

Budynek został wybudowany z pustaka w latach 1999-2000. W roku 2017 został odnowiony - pomalowano elewację oraz wymieniono blachę na dachu. Cały teren w okół budynku jest utwardzony. Cała działka ogrodzona, szeroka brama wjazdowa.

Działka przemysłowa ma ogromny potencjał. Obecna działalność zajmuje niespełna 1/3 całego gruntu, co daje możliwość zagospodarowania pozostałej części według własnego uznania.

W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu telefonicznego, podczas którego udzielę szczegółowych informacji.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
35 403 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Bartosz Żuchowski
Ekspert kredytowy Credipass
Zambrowski, Zambrów gm, Zambrów
 Cena:  5 500 000 PLN
 Powierzchnia:   510.6  m2
 Liczba pokoi:  2

Mateusz Pełtak

Lider sprzedaży
Rating: 5 ?