Obiekt na wynajem, świdnicki, Świdnica

Numer zlecenia TUBI200
20 000 PLN
Powierzchnia:
861.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:

Opis

Hala pod handel i usługi z dużym i ogrodzonym terenem w centrum miasta.

Wyremontowana hala o powierzchni 861 mkw w centrum miasta przy Parku Centralnym. Ogrodzony teren o powierzchni ponad 4200 mkw. Dobry dojazd drogą asfaltową. Położona 300 metrów od Galerii Świdnickiej i 700 metrów od Rynku.

Obiekt przeznaczony pod handel detaliczny oraz usługi takie jak gastronomia, praktyki lekarskie, kancelarie prawne, pracownie projektowe, gabinety kosmetyczne, fryzjerskie i inne usługi nieprodukcyjne.

Nieruchomość składa się z dwóch wysokich na 7 metrów hal po 358 i 188 mkw, pomieszczeń biurowo-socjalnych na parterze (170 mkw) oraz powierzchni biurowo-mieszkaniowej na I piętrze (145 mkw).

Nowy dach, elewacja oraz instalacje, przewidziane ogrzewanie gazowe. Wnętrza budynku są w trakcie remontu, na tym etapie jest możliwość przystosowania obiektu pod potrzeby najemcy.
Duży teren przy obiekcie pozwala na zorganizowanie własnego parkingu lub miejsca na składowanie.

Możliwość wynajęcia części obiektu, np. jednej z hal lub tylko pomieszczeń na piętrze.

Idealne miejsce na klimatyczną restaurację, pub czy klub muzyczny. Charakter budynku pozwala na stworzenie wyjątkowej atmosfery takiego miejsca, a duży teren można przeznaczyć na letni ogród i własny parking.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

świdnicki, , Świdnica
 Cena:  20 000 PLN
 Powierzchnia:   861.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Monika Pięta

Lider sprzedaży
Rating: 5 ?