Pasłęk. Działka 1 ha, przemysłowo-usługowa. S7

Działka na sprzedaż, Elbląski, Pasłęk gm, Pasłęk

Numer zlecenia TUDU967
1 950 000 PLN 195 za m2
Powierzchnia:
9 980 m2
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Wymiary :
112/132/64/100/50/30

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Miasto:
Pasłęk
Lokalizacja:
Pasłęk
Powierzchnia:
9 980 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja,
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Działka blisko DK S7 w Pasłęku.Wjazd z dwóch ulic, powiat elbląski, województwo warmińsko-mazurskie.

Głównym atutem działki jest jej położenie, blisko DK S7, łączącej Warszawę z Gdańskiem. Działka inwestycyjna nr 20/12 o powierzchni 0,9994 ha (9994 m2), zlokalizowana w Pasłęku (woj. warmińsko-mazurskie) przy ul.Bohaterów Westerplatte i ul.Firmowej, posiada dostęp do asfaltowej drogi publicznej zarówno z ulicy Bohaterów Westerplatte jak i ulicy Firmowej.
Działka przeznaczona jest w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod tereny funkcji przemysłowych i usługowych. Kształt działki regularny, ukształtowanie terenu płaskie. Obok znajdują się: Agroma Olsztyn, fabryka mebli, etc. Zjazd do działki z S7 z węzła Pasłęk Południe. Działka na terenie miasta.

Jeżeli szukają Państwo działki o bardzo dobrej lokalizacji, przy głównych węzłach komunikacyjnych, o regularnych kształtach, uzbrojonej, to ta oferta jest dla Państwa. Drodzy Inwestorzy, Pasłęk to okolice Elbląga i Trójmiasta. To doskonała lokalizacja Waszych inwestycji.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
13 337 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Maria Gruszycka-Glabas
Ekspert kredytowy Credipass
Elbląski, Pasłęk gm, Pasłęk
 Cena:  1 950 000 PLN
 Powierzchnia:   9 980  m2

Jarosław Luma

Kierownik biura