DZIAŁKA 1,35ha pod zabudowę,inwestycje,magazyny S8

Działka na sprzedaż, Wołomiński, Radzymin gm, Nadma

Numer zlecenia TUGI098
1 100 000 PLN 81 za m2
Powierzchnia:
13 500 m2
Przeznaczenie:
Wielorodzinna (mw)
Wymiary :
26x520

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Wielorodzinna (mw)
Miasto:
Nadma
Lokalizacja:
Nadma
Powierzchnia:
13 500 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Działka w atrakcyjnej cenie położona w w Nadmie z dojazdem do trasy S8. Szerokie przeznaczenie

Polecam działkę 1,35 ha rolną z możliwością przekształcenia pod każdą działalność typu przemysłową, magazyny, zabudowa wielorodzinna, park handlowy, siedziba firmy, inwestycje. Największy atut to lokalizacja niedaleko węzła Kobyłka i trasy S8 , szybki dojazd do Warszawy oraz na północ Polski. Kupując tą działkę po przekształceniu można wiele zyskać, z uwagi na bliskość Warszawy i ekspresówki , włącznie z możliwością budowy osiedla i niskich bloków (ma być uchwalony nowy plan MPZP), teren biologicznie czynny to zaledwie 50%, a minimalna odległość budynków od granicy działki to tylko 1,5m. Jest możliwość zakupu działki sąsiedniej o powierzchni 6600 m kw co znacznie ułatwi planowanie inwestycji.

Działka inwestycyjna po przekształceni nadaje się pod prawie każdą działalność, blisko Warszawy 14 minut do M1 ,do Radzymina i Wołomina tylko 10 minut jazdy samochodem To bardzo atrakcyjna lokalizacja dla firm i przyszłych mieszkańców ze świetnym,szybkim dojazdem.
To nieruchomość z potencjałem

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
7 523 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Credipass
Wołomiński, Radzymin gm, Nadma
 Cena:  1 100 000 PLN
 Powierzchnia:   13 500  m2
 Liczba pokoi:  0

Artur Buchowicz

Agent nieruchomości