Lokal na wynajem, Słupsk pow, Słupsk gm, Słupsk

Numer zlecenia TUJA162
8 000 PLN
Powierzchnia:
140.0 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
2004

Opis

Zlokalizowany w ścisłym centrum Słupska przy ul. Tuwima 3. Centrum Handlowe Passo

Do wynajęcia powierzchnia handlowo-usługowa. Możliwość aranżacji pod klienta. Bezpośrednie sąsiedztwo ratusza. W promieniu 10 m znajduję się parking na około 500 aut. Pasaż w którym znajdują się sklepy został zaprojektowany na styl zadaszonej ulicy i łączy się bezpośrednio z CH Podkowa. Wnętrze pasażu symbolizują szybko rozwijający się Słupsk- posiada zarówno elementy nawiązujące do przedwojennej historii budynku, w którym się znajduje oraz nowoczesne witryny sklepów. Wraz z CH Podkowa tworzą integralną całość i są sercem komercyjnej części Słupska

zapraszam do kontaktu

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Słupsk pow, Słupsk gm, Słupsk
 Cena:  8 000 PLN
 Powierzchnia:   140.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Karolina Pachowicz

Kierownik biura