Lokal na sprzedaż, Działdowski, Płośnica gm, Gralewo

Numer zlecenia TULU056
330 000 PLN 3 500 za m2
Powierzchnia:
94.3 m2
Liczba pomieszczeń:
7
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Pustak
Rok budowy:
1990

Opis

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w miejscowości Gralewo.

Prezentujemy do sprzedaży dochodowy sklep- atrakcyjny lokal handlowo-usługowy z wyposażeniem ( w cenie pozostaje wyposażenia lada chłodnicza, lady nabiałowe, lada sklepowa, krajalnica, regały, waga,kasa fiskalna itp.) o powierzchni 95 mkw posadowiony na działce o powierzchni 500 mkw zlokalizowany w Gralewie -Gralewo – wieś w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie działdowskim, w gminie Płośnica. Lokal położony w atrakcyjnej lokalizacji znajdujący się w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.Wszystko gotowe do wejścia i handlu. Wchodzisz i zarabiasz od pierwszego dnia.

Nieruchomość to świetna alternatywa dla osób poszukujących miejsca na własną działalność, może służyć jako sklep osiedlowy lub lokal gastronomiczny.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 124 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marta Zembrzuska
Ekspert kredytowy Credipass
Działdowski, Płośnica gm, Gralewo
 Cena:  330 000 PLN
 Powierzchnia:   94.3  m2
 Liczba pomieszczeń:  7

Katarzyna Fritzsche

Kierownik biura