Truskaw, dom z bala, miejsce na GASTRONOMIĘ.

Lokal na wynajem, Warszawski Zachodni, Izabelin gm, Truskaw

Numer zlecenia TURY517
9 500 PLN
Powierzchnia:
80.0 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Piętro:
Parter/0
Struktura:
Rok budowy:
2022
Stan:
Wysoki standard

Opis

Zapraszam Państwa na prezentację nowego budynku z bala, przystosowanego do prowadzenia punktu gastro

Nowy budynek z bala, wykonany w wysokim standardzie, zarówno zewnątrz, jak i wewnątrz. Budynek składa się z pomieszczenia dla klientów gastro..., a drugie pomieszczenie to kuchnia zaplecze zmywak toaleta.Wysoka jakość wykonania, siła w dwóch pomieszczeniach.Wygłuszenie.
Dwa niezależne wejścia do budynku,nowe okna, styl góralski. Budynek znajduje się na działce 700m, teren na którym wyłożona jest kostka. Zadbany, oświetlony, z zasadzeniami drzew . Wszystko w klimacie z gustem i wyczuciem. Okolica ciesząca się dużym zainteresowaniem z uwagi na bliskość parku, lasu, terenów zielonych. Dużo osób spacerujących. W okolicy parking.W najbliższym otoczeniu punkt gastro weekendowy cieszący się zainteresowaniem z uwagi na brak alternatywy dla smakoszy. Na terenie nieruchomości można skorzystać z grila czy rozpalić ognisko. Zatem zapraszam wszystkich zainteresowanych prowadzeniem takiego lub podobnego biznesu.

Zapraszam na prezentację !!!!!Dom z Bala.W pierwszym miesiącu adaptacji 50% stawki najmu.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawski zachodni, Izabelin gm, Truskaw
 Cena:  9 500 PLN
 Powierzchnia:   80.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  3

Agnieszka Witczak

Broker nieruchomości