Lokal na wynajem, Wołomiński, Radzymin gm, Radzymin

Numer zlecenia TUSO254
5 000 PLN
Powierzchnia:
102.0 m2
Liczba pomieszczeń:
5
Piętro:
Parter/1
Struktura:
Rok budowy:
1908
Stan:
Podwyższony

Opis

Lokal o pow. 102 m2 znajduje się na parterze w budynku zlokalizowanym w samym sercu Radzymina.

W lokalu można wydzielić salę sprzedaży i pomieszczenia socjalne. Idealny pod wynajem na lokal gastronomiczny czy restauracyjny, bank, jak również na sklep. Od okresu wojennego do lat 70-ych z sukcesem funkcjonowała znana restauracja, swoją lokalizację miał tu również bank. Wejście do lokalu jest od głównej, bardzo ruchliwej ulicy albo od zaplecza. Kamienica jest po kapitalnym remoncie, nowe instalacje CO-grzejniki, piece, nowe łazienki, nowe podłogi, nowe okna, nowe drzwi. Budynek wyposażony jest w monitoring, klimatyzację i światłowód. Istnieje możliwość aranżacji lokalu pod własne potrzeby. Czynsz do właściciela w wysokości 5.000,-zł m-c (netto) plus opłaty eksploatacyjne. Przed budynkiem ponad 20 miejsc parkingowych dla klientów i za budynkiem również tyle samo dla wynajmujących. W uzgodnieniu z właścicielem jest możliwość korzystania z ogrodu. Lokal dostępny od 01.03.2021r.

Niewątpliwym atutem tego miejsca jest doskonała lokalizacja i reprezentacyjny budynek, wejście od głównej ulicy miasta. Wynajęcie lokalu w tej kamienicy to przede wszystkim prestiż za rozsądną cenę.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Wołomiński, Radzymin gm, Radzymin
 Cena:  5 000 PLN
 Powierzchnia:   102.0  m2
 Liczba pokoi:  5

Elżbieta Kubuj

Broker nieruchomości