Lokal na sprzedaż, Iławski, Iława gm, Iława

Numer zlecenia TUTE930
595 000 PLN 6 582 za m2
Powierzchnia:
90.4 m2
Liczba pomieszczeń:
5
Piętro:
Parter/4
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
Stan:
Normalny

Opis

Niepowtarzalna okazja, lokal handlowo - usługowy o dużej powierzchni w centrum miasta.

Oferta dotyczy sprzedaży lokalu o powierzchni 90,4m2 zlokalizowanego na parterze, w budynku znajdującym się w sercu turystycznego miasta, przy głównych arteriach komunikacyjnych. Nieruchomość jest bardzo przestronna i składa się z dwóch głównych pomieszczeń w których obecnie znajduję się sala sprzedażowa oraz kuchnia. Dodatkowo jest również zaplecze oraz WC.
Lokal posiada bezpośrednie wejście z głównej ulicy oraz dwie okazałe witryny. Dodatkowe wejście znajduję się z tyłu budynku, gdzie znajduje się również parking z dużą ilością miejsc postojowych. W najbliższej odległości szkoły, ratusz, bank, park miejski, amfiteatr, lokale usługowe oraz osiedle mieszkalne. W lokalu od lat funkcjonuje znana przez lokalnych mieszkańców działalność gastronomiczna i nowy nabywca będzie miał możliwość przedłużenia tej umowy i kontynowania najmu. Lokal daje potencjalnym Nabywcom wiele możliwości, zarówno do prowadzenia potencjalnego biznesu ale również jako bezpieczna lokata kapitału.


Zakup nieruchomości w tak prestiżowej lokalizacji z najemcą, który od lat z powodzeniem prowadzi działalność gospodarczą jest nie lada gratką dla potencjalnego inwestora!

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne i wynagrodzenie biura w wysokości 1,23% brutto.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 763 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Szymon Bączek
Ekspert kredytowy Credipass
Iławski, Iława gm, Iława
 Cena:  595 000 PLN
 Powierzchnia:   90.4  m2
 Liczba pokoi:  5

Agnieszka Kniaź-Musińska

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?