Obiekt na wynajem, Kolbuszowski, Kolbuszowa gm, Werynia

Numer zlecenia TUTI205
15 500 PLN
Powierzchnia:
770.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Dworek / pałac

Opis

Do wynajęcia przepiękny Pałac Tyszkiewiczów w Weryni koło Kolbuszowej.

Firma Metrohouse oferuje do wynajmu obiekt pałacowy w miejscowości Werynia. Rezydencja powstała na początku dwudziestego wieku z inicjatywy hrabiego Tyszkiewicza. Po wojnie obiekt został przejęty przez państwo i służył jako szkoła rolnicza. Od 2000 zespół pałacowy jest własnością Uniwersytetu Rzeszowskiego. W latach 2003 - 06 budynek został gruntownie odrestaurowany dzięki dofinansowaniu z UE. Do niedawna użytkowany jako Instytut Biotechnologi Uniwersytetu Rzeszowskiego. Wnętrze pałacu charakteryzuje przepiękną salą balową o powierzchni ponad 80 m2 i wysokości dwóch kondygnacji. Boczne pokoje a raczej komnaty mają powierzchnię od 20 do 57 m2. Całość zajmuje ok 420 . Na pietrze jest 12 pokoi z łazienkami - całość ok. 350. Do wykorzystania również poddasze jak również funkcjonalne pomieszczenia
w piwnicy. Ogrzewanie gazowe. Całość otoczona zabytkowym parkiem.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kolbuszowski, Kolbuszowa gm, Werynia
 Cena:  15 500 PLN
 Powierzchnia:   770.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Piotr Mazur

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 3 ?