Lokal na wynajem, Pabianice, Bugaj

Numer zlecenia TUXA790
3 000 PLN
Powierzchnia:
133.9 m2
Liczba pomieszczeń:
8
Piętro:
Parter/0
Struktura:
Rok budowy:
2000
Stan:
Normalny

Opis

Warsztat o powierzchni ok 133 m2 z kanałem samochodowym

Nieruchomość do wynajęcia to warsztat samochodowy , dojazd ulicą asfaltową podjazd pod warsztat z kostki . Brama wjazdowa zamykana na pilota możliwość parkowania przed warsztatem na posesji, warsztat dwustanowiskowy i dwa wjazdy
jedno stanowisko posiada kanał. W warsztacie mamy siłę oraz rozprowadzone rurki pod sprężone powietrze. Nieruchomość posiada pomieszczenie biurowe , dwa pomieszczenia gospodarcze , WC, kuchnia, kotłownia z Piecem na ekogroszek.

3000 zł miesięczna opłata plus opłaty za media i jednorazowa opłata dla biura równowartości miesięcznego czynszu za wynajem.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Pabianice, Bugaj, Bugaj
 Cena:  3 000 PLN
 Powierzchnia:   133.9  m2
 Liczba pokoi:  8

Sebastian Zajda

Doradca ds. nieruchomości