Sprzedaż, lokal, Elbląg pow, Elbląg gm, Elbląg

Numer zlecenia TUXU134
999 000 PLN 9 336 za m2
Powierzchnia:
107.0 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Piętro:
Parter/0
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1904
Stan:
Normalny

OpisPrezentuję Państwu budynek magazynowo-biurowy zlokalizowany w samym sercu miasta przy ul. Pestalloziego, graniczący jedną ze ścian z nowo przebudowywaną ul. pocztową. Budynek posiada powierzchnię użytkową 411,4 m2, znajduje się zespół pomieszczeń magazynowych z zapleczem biurowym i socjalnym w pełni wykończonym. Budynek złożony jest z dwóch części. Stara ceglana zawierająca część biurowo socjalną i kilka pomieszczeń magazynowych oraz nowsza część z lat 70 zawierająca obudowaną stalową halę magazynową.Układ pomieszczeń dobrze zorganizowany. Budynek murowany, parterowy. Konstrukcja trwała. Doskonale nadaje się pod działalność handlową typu hurtownia lub jako pomieszczenia magazynowe. Wewnątrz budynku ściany i sufity tynkowane, W części biurowej i socjalnej płytki glazurowane, na podłogach ceramiczne. Instalacje wewnętrzne: wodociągowa, kanalizacja sanitarna, system grzewczy CO z miejskiej sieci ciepłowniczej, instalacja elektryczna 220/380, wentylacja grawitacyjna.

Zapraszam do oglądania i kupowania.
CENA DO NEGOCJACJI.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
4 145 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Metrofinance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
26 142 PLN