Działka na sprzedaż, Piaseczyński, Piaseczno gm, Pilawa

Numer zlecenia TYFE609
174 000 PLN 174 za m2
Powierzchnia:
1 000 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
28X38

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Pilawa
Lokalizacja:
Pilawa
Powierzchnia:
1 000 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Tymczasowe
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Możesz zamieszkać w cisz, pośród lasów ( pobliże Zalesia Górnego ), a jednocześnie blisko Warszawy.

Działka budowlana o pow.1000 m2,( prawie w kwadracie), położona w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego w pobliżu drogi 79 ( Asfaltowa ). Bardzo szybkie połączenie z Warszawą ok.15 km i 5 km z Piasecznem. Do przystanku PKS jest ok 500 m. Do stacji PKP Zalesie Górne ok. 2 km.
Działka w drugiej linii zabudowy, a dojazd z drogi publicznej uwzględnionym na planie sięgaczem. Grunt ten objęty jest planem zagospodarowania przestrzennego i też przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną ( wszystkie dokumenty są aktualne i do wglądu ). Wszystkie media (woda,kanalizacja,gaz) w drodze,a prąd na działce z przodu. Z jednej strony bezpośrednio graniczy z lasem więc grzyby można zbierać już za ogrodzeniem. W pobliżu znajdują się tereny rekreacyjne ,stadniny koni, jeziora. Na tej przestrzeni nie musisz chodzić w maseczce.

POLECAM działkę budowlaną w bardzo atrakcyjnej podwarszawskiej, słynącej z rekreacji okolicy. Możesz mieszkać wśród lasów i pracować w mieście, lub zorganizować sobie wspaniałe miejsce wypadowe na weekendy i czas urlopowy.
Zapraszam na prezentacje.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
681 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Kamil Wojtczak
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
5 583 PLN
Piaseczyński, Piaseczno gm, Pilawa
 Cena:  174 000 PLN
 Powierzchnia:   1 000  m2

Grażyna Rejman

Broker nieruchomości