Działka na sprzedaż, Przemyski, Dubiecko gm, Słonne

Numer zlecenia TYJE287
120 000 PLN 35 za m2
Powierzchnia:
3 400 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
46m x 77m

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Słonne
Lokalizacja:
Słonne
Powierzchnia:
3 400 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Piękna Widokowa działka położona w Słonne

Działka o powierzchni 34 arów położona na terenie Parku Krajobrazowego Pogórza Przemyskiego. Cicha i spokojna okolica na łonie natury. Około 200m do brzegu Sanu. Bardzo dogodna lokalizacja, około 6 kilometrów do centrum Dubiecka, 33km do Przemyśla i 47km do Rzeszowa. Dojazd drogą utwardzoną.
Słonne to wieś letniskowa nad Sanem. W Słonnym znajduje się wiszący most i niepowtarzalnie piękne wybrzeże. Nazwa wsi pochodzi od słonych źródeł, zlokalizowanych w tej miejscowści. Przez Słonne przechodzi szlak "Środowisko, Historia, Kultura - trzy ścieżki tożsamości".


Dodam że działka jest bardzo dobrą inwestycją przyszłościową gdyż w Słonnym zostały wykonane odwierty które potwierdziły występowanie solanek w tej miejsowości. Będą prowadzone działania inwestycyjne w celu zbudowania uzdrowiska co zdecydowanie zwiększy wartość nieruchomości.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
469 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Rafał Koziara
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
4 237 PLN
Przemyski, Dubiecko gm, Słonne
 Cena:  120 000 PLN
 Powierzchnia:   3 400  m2

Robert Ziółkowski

Doradca ds. nieruchomości