Biuro na wynajem, Toruń

Numer zlecenia TYLE435
905 PLN
Powierzchnia:
18.1 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Piętro:
2/2
Struktura:
Rok budowy:
1998
Stan:
Podwyższony standard

Opis

Doskonała propozycja wynajmu, biuro które będzie wizytówką Twojej firmy, z dużym parkingiem Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę, wynajmu powierzchni biurowej, w nowoczesnym biurowcu z 1998 roku, przy ulicy Płaskiej 23B. Budynek charakteryzuje ciekawy wygląd, w tym momencie jest odświeżany i przygotowywany pod wynajem.

Budynek będzie zarządzany przez właściciela, oferowana powierzchnia, posiada dostęp do własnej toalety, na piętrze znajduje się druga toaleta która będzie ogólnodostępna.

Będzie możliwość korzystania z sali konferencyjnej która będzie ogólnodostępna dla najemców.

Dużym atutem są niskie koszty ryczałtowe, za wynajmowaną powierzchnię które wynoszą tylko 10PLN/m2.

Istnieje możliwość wynajęcia innych pomieszczeń w metrażach już od 10 m2 do aż 290 m2. Zainteresowała Cię ta oferta to zapraszam do kontaktu.

Chętnie zaprezentuję Ci tę nieruchomość.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Toruń
 Cena:  905 PLN
 Powierzchnia:   18.1  m2
 Liczba pomieszczeń:  1

Bartosz Tomaszewski

Broker
Rating: 3.18 ?