Lokal na sprzedaż, Warszawski Zachodni, Ożarów Mazowiecki gm, Szeligi

Numer zlecenia TYPA249
5 600 000 PLN 13 659 za m2
Powierzchnia:
410.0 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Stan techniczny nieruchomości:
Do odnowienia
Struktura:
Pustak
Rok budowy:
1980
Stan:
Do odnowienia

Opis

Zapraszam do zapoznania się z działką na Szeligach w doskonale skomunikowanym miejscu Warszawa-Zach.

Działka przemysłowa, ogrodzona o powierzchni 8091m2, z magazynem 410m2, Magazyn z komorą przyjęć-rampą, pokojami socjalnymi, kotłownią, czterema pomieszczeniami biurowymi. Do magazynu jest również podjazd z wrotami o wysokości 6,6m. Szerokość Magazynu to 12,7m2 a długość bez tzw komory przyjęć 27m2. Komora to dodatkowe 8m2 długości. Działka czynna biologicznie w 80%.Na terenie działki znajduje się również mniejszy magazyn 160m2 -obecnie z najemcą. Działka utwardzona, częściowo wykostkowany, magazyn wymaga naprawy dachu na części biurowej. Pokrycie dachowe magazynu było wymieniane. Powierzchnia magazynowo-biuro ogrzewana piecem na olej opałowy. Siła, prąd, woda, szambo-z możliwością podłączenia kanalizacji, woda z ujęcia własnego również z możliwości przyłącza miejskiego.
W sąsiedztwie pola oraz inne magazyny- czynnie działające.Droga dojazdowa 6m2, jest współwłasność drogi.Zapraszam , takich terenów, z takim potencjałem jest niewiele.

Działka PRZEMYSŁOWA, ogrodzona o powierzchni 8091m2, z magazynem 410m2, Magazyn z komorą przyjęć-rampą, pokojami socjalnymi, kotłownią, czterema pomieszczeniami biurowymi. Do magazynu jest również podjazd z wrotami o wysokości 6,6m. Szerokość Magazynu to 12,7m a długość 35m. Utwardzone podjazdy.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
36 047 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Credipass
Warszawski zachodni, Ożarów Mazowiecki gm, Szeligi
 Cena:  5 600 000 PLN
 Powierzchnia:   410.0  m2
 Liczba pokoi:  3

Agnieszka Witczak

Agent nieruchomości