Lokal na wynajem, Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce

Numer zlecenia TYPU673
3 000 PLN
Powierzchnia:
120.6 m2
Liczba pomieszczeń:
8
Piętro:
2/3
Struktura:
Rok budowy:
2000
Stan:
Normalny

Opis

Przestronny lokal usługowo-biurowy zlokalizowany naprzeciwko Galerii Siedleckiej.

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu lokalu usługowo-biurowego zlokalizowanego przy ul. Katedralnej, naprzeciwko Galerii Siedleckiej. Lokal o powierzchni 120,6 mkw, usytuowany na II piętrze budynku składa się z pięciu pokoi biurowych, łazienki na wyłączność oraz pomieszczenia socjalnego. Dodatkowo lokal wyposażony jest balkon oraz taras. Istnieje możliwość dostosowania lokalu do potrzeb najemcy. W ofercie posiadamy więcej lokali na wynajem w tym budynku.

Balkon doskonale posłuży jako miejsce do montażu baneru reklamowego, który będzie widoczny dla licznych pieszych przemieszczających się wzdłuż ulicy Katedralnej.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce
 Cena:  3 000 PLN
 Powierzchnia:   120.6  m2
 Liczba pokoi:  8

Alicja Ratyńska

Agent nieruchomości
Rating: 4 ?