Lokal na wynajem, Warszawa, Bemowo, Lotnisko

Numer zlecenia TYSE392
6 950 PLN
Powierzchnia:
177.0 m2
Liczba pomieszczeń:
10
Piętro:
Parter/1
Struktura:
Rok budowy:
1990
Stan:
Normalny

Opis

Lokal z sześcioma pomieszczeniami i dostępem do dużej ilości bezpłatnych miejsc parkingowych.

Lokal położony jest w budynku typu bliźniak, w cichej i spokojnej części Bemowa. Linie autobusowe i tramwajowe zapewniają łatwy dojazd z centrum miasta i szybkie dotarcie do linii metra. Ponadto bliskość obwodnicy umożliwia komfortowe dotarcie samochodem z każdej części miasta i spoza Warszawy. Budynek sąsiaduje z publicznym, darmowym parkingiem z dużą ilością miejsc postojowych. Teren jest ogrodzony, wyposażony w domofon, z własnym wejściem na kartę.
Oferta obejmuje łączną powierzchnię 177m2 na dwóch kondygnacjach, w tym recepcję, kuchnię, łazienkę, serwerownię oraz sześć pomieszczeń biurowych, z których jedno doskonale nadaje się na salę konferencyjną, Wszystkie pomieszczenia są zamykane. Układ pomieszczeń zapewnia doskonałą komunikację pomiędzy poszczególnymi działami. Część pomieszczeń jest klimatyzowana, w tym serwerownia. Światłowodowe łącze internetowe gwarantuje bardzo dobry poziom przesyłu. Lokal wynajmowany jest na okres minimum jednego roku.

Najemca wyposaża lokal we własne meble.
Istnieje ponadto możliwość wynajęcia dodatkowych powierzchni w przyziemiu z przeznaczeniem np. na pomieszczenia magazynowe i archiwa.
Lokal dostępny jest od października 2020 roku. Kaucja wynosi 14 000 pln netto.
Zapraszam na prezentację.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa, Bemowo, Lotnisko
 Cena:  6 950 PLN
 Powierzchnia:   177.0  m2
 Liczba pokoi:  10

Jacek Trojanowski

Broker nieruchomości
Rating: 4 ?