Sprzedaż, obiekt, Kłodzki, Duszniki-zdrój gm, Duszniki-zdrój

Numer zlecenia TYZO720
2 100 000 PLN 6 309 za m2
Powierzchnia:
332.9 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Pensjonat

Opis

Dochodowy pensjonat w Zieleńcu z bardzo dobrą opinią wśród klientów.

9 pokoi gościnnych (29 miejsc) oraz mieszkanie dla właścicieli, które można zaadaptować na kolejne 2-3 pokoje, zwiększając liczbę miejsc noclegowych.
Obiekt oryginalnie był leśniczówką, którą właściciele rozbudowali i zmodernizowali, zachowując jednocześnie jego charakter i niepowtarzalny klimat. Leśniczówka znajduje się na polanie w środku lasu, a do najbliższego wyciągu narciarskiego jest tylko 250 metrów. Prosto ze stoku można dojechać do pensjonatu na nartach.
Na terenie obiektu znajduje się miejsce na grilla i ognisko, wędzarnia, drewutnia.
Obiekt bardzo ekonomiczny w utrzymaniu. Ogrzewanie centralne z nowego pieca na drewno, dodatkowo kominek, nowoczesna oczyszczalnia ekologiczna, woda z własnego ujęcia.
Wszystkie pokoje gościnne z łazienkami, wykończone w wysokim standardzie. Do dyspozycji gości przestronna sala kominkowa z jadalnią oraz sala bilardowa, a dla narciarzy ogrzewana suszarnia na buty. Ponadto duża kuchnia, przystosowana do wydawania ciepłych posiłków.

Nowy właściciel może przejąć działający pensjonat, z pełnym wyposażeniem, z bazą stałych klientów i bez żadnych dodatkowych nakładów finansowych może nadal prowadzić działalność. Do wglądu obroty z ostatnich lat i rezerwacje zrobione już na rok do przodu.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
8 713 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Tomasz Hamera
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
50 934 PLN