Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, Okęcie

Numer zlecenia VATI346
1 062 099 PLN 15 012 za m2
Powierzchnia:
70.8 m2
Liczba pokoi:
3
Piętro:
4/0
Struktura:
Rok budowy:
2023
Stan:

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Miasto:
Warszawa
Ulica:
Powierzchnia:
70.8 m2
Piętro:
4/0
Pokoje:
3
Kuchnia:
Brak danych
Balkon:
Nie
Rodzaj własności:
Brak danych
Technologia budowy:
Brak danych
Wysokość czynszu:
Brak danych
Ogrzewanie:
Brak danych
Winda:
Nie
Widok:
Brak danych
Parking:
Brak danych

OpisWłoska kultura kojarzy się ze smakowaniem życia,komfortem, pięknem i dbałością o detal. Klimat ten przywołuje nowa inwestycja, której nazwa nawiązuje do współczesnej myśli urbanistycznej. Wyróżnia ją nowoczesna architektura, intrygujący design, wszechobecna zieleń i wygodne części wspólne. Nieprzypadkowo na lokalizację naszego osiedla została wybrana dzielnica Włochy, jako jeden z najbardziej zielonych terenów Warszawy. Osiedle to propozycja dla miłośników miejskiego stylu życia, którzy cenią sobie połączenie bliskości centrum z przyjaznym, zielonym otoczeniem.
Otoczenie charakteryzuje rozwinięta infrastruktura miejska. Niedaleko znajdują się sklepy, supermarkety i znane centra handlowe. W okolicy mieszczą się liczne placówki edukacyjne, tj. szkoły, przedszkola. Amatorów aktywnego wypoczynku i spacerów wśród zieleni ucieszy bliskość Parku Szczęśliwickiego. Łatwy dojazd do centrum, Dworca Zachodniego i lotniska Chopina zapewnią główne arterie oraz transport publiczny, w tym Szybka Kolej Miejska.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
7 264 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Daniel Orlikowski
Ekspert kredytowy Credipass
Warszawa, Włochy, Okęcie
 Cena:  1 062 099 PLN
 Powierzchnia:   70.8  m2
 Liczba pokoi:  3

Biuro Primse

Doradca ds. nieruchomości