Mieszkanie na sprzedaż, Poznań

Numer zlecenia VIQE794
523 908 PLN 13 230 za m2
Powierzchnia:
39.6 m2
Liczba pokoi:
2
Winda:
Nie
Struktura:
Rok budowy:
Stan:

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Miasto:
Poznań
Ulica:
Powierzchnia:
39.6 m2
Piętro:
Brak danych
Pokoje:
2
Kuchnia:
Brak danych
Balkon:
Nie
Rodzaj własności:
Brak danych
Technologia budowy:
Brak danych
Wysokość czynszu:
Brak danych
Ogrzewanie:
Brak danych
Zbudowany:
Brak danych
Widok:
Brak danych
Parking:
Brak danych
sprawdź szczegółowe parametry pomieszczeń >>>

OpisProjekt obejmie trzy 8-piętrowe budynki z łączną liczbą 666 ustawnych i funkcjonalnych lokali mieszkalnych – każdy z balkonem lub tarasem z ogródkiem na parterze. Przyszli mieszkańcy będą mieli do wyboru lokale w zróżnicowanych metrażach, od kawalerek po mieszkania 4-pokojowe. Każde z nich zostanie wyposażone w standardzie w pakiet antysmogowy. Jest to istotne, szczególnie w mieście, gdzie zimą często występuje smog. Budynki zostały wyposażone w instalację Home Management System, która umożliwi mieszkańcom skorzystanie z opcji smart home. Zapewnia ona m.in. zdalne sterowanie zaworami wody, co pozwoli na szybką reakcję w razie awarii i zapobiegnie niepotrzebnym nerwom i zalaniu lokalu. Inwestycja przystosowana jest także dla osób z niepełnosprawnościami – piętra oraz garaż podziemny są dostępne dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.
Dla zmotoryzowanych mieszkańców przewidziano 512 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz 163 na parkingu naziemnym. Natomiast dla posiadaczy jednośladów postawione zostaną liczne stojaki rowerowe. Na terenie Osiedla znajdzie się również stacja ładowania pojazdów elektrycznych.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 583 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Daniel Orlikowski
Ekspert kredytowy Credipass
Poznań
 Cena:  523 908 PLN
 Powierzchnia:   39.6  m2
 Liczba pokoi:  2

Monika Mirowska

Kierownik biura