Lokal na wynajem, Krosno pow, Krosno gm, Krosno

Numer zlecenia WABE755
1 720 PLN
Powierzchnia:
23.6 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
2000

Opis

Kompaktowy lokal handlowo usługowy praktycznie w centrum Krosna świeżo po remoncie

Do wynajęcia lokal około 23 m2 świetnie nadający się pod prowadzenie działalności handlowych bądź usługowych praktycznie świeżo po remoncie. Przed budynkiem znajduje się ogólnodostępny parking który ułatwia możliwość dojazdu dla klientów. Ze względu na lokalizacje nieruchomości czyli niemalże samo centrum Krosna, daje ona duży potencjał do prowadzenia biznesu. Lokal wyposażony jest w osobne liczniki od wody oraz prądu. Zamontowana jest klimatyzacja która również pełni funkcję głównego źródła ogrzewania. Oprócz głównego pomieszczenia które ma około 19 m2, z możliwością własnego zaaranżowania według własnych potrzeb, znajduję się też pomieszczenie około 4,5 m2 z toaleta oraz prysznicem . Lokal jest częścią większego budynku, jednakże posiada osobne wejście z miejscem na reklamę oraz witrynę.

Bardzo atrakcyjne miejsce i lokal do prowadzenia działalności gospodarczej zwłaszcza dla firm potrzebujących dogodnej lokalizacji i dużego miejsca parkingowego. Serdecznie zapraszam na prezentacje tego lokalu. Więcej informacji udzielę telefonicznie

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Krosno pow, Krosno gm, Krosno
 Cena:  1 720 PLN
 Powierzchnia:   23.6  m2
 Liczba pomieszczeń:  2

Kamil Tomkowicz

Ekspert ds. nieruchomości