Obiekt na sprzedaż, Kłodzki, Lądek-Zdrój gm, Lądek-Zdrój

Numer zlecenia WADI465
800 000 PLN 939 za m2
Powierzchnia:
852.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Kamienica

Opis

Rewitalizacja jedynej takiej stylowej kamienicy w Lądku Zdroju.

Polecam do sprzedaży 850 m w trakcie rewitalizacji kamienicę w najstarszym kurorcie wodoleczniczym oraz wypoczynkowym jakim jest Lądek Zdrój.
Sam Lądek położony jest w malowniczej części Sudetów Wschodnich, w dolinie rzeki Białej Lądeckiej.
W części przyrodoleczniczej tej perły europejskich uzdrowisk można korzystać z kąpieli siarczkowo-fluorkowych i perełkowych.
Bardzo ważną cechą Lądka jest jego bardzo bliska odległość od jednych z większych w Polsce stoków narciarskich Sienna, gdzie podczas sezonu narciarskiego panuje ogromny ruch.Oferowana nieruchomość posiada projekt przebudowy użytkowej na 15 lokali mieszkalnych i 1 lokal użytkowy.
W cenę podstawową nieruchomości wchodzi całkowity projekt i komplet dokumentów oraz cesja praw z decyzji Starostwa Powiatowego na przebudowę.
W obecnej wersji wg planu, w budynku wyodrębnione są lokale mieszkalne ze statusem deweloperskim.Perła Sudetów Wschodnich.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 319 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Tomasz Hamera
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
21 183 PLN
Kłodzki, Lądek-Zdrój gm, Lądek-Zdrój
 Cena:  800 000 PLN
 Powierzchnia:   852.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Artur Suppan

Broker nieruchomości
Rating: 4.5 ?