Zakład produkcyjny na sprzedaż, Łomża

Numer zlecenia WAFO598
2 285 000 PLN 921 za m2
Powierzchnia:
2 481.0 m2
Liczba pokoi:
0
Piętro:
/0
Struktura:
Mieszana
Rok budowy:
Stan:

Opis

Obiekt po byłej fabryce jednorazowego sprzętu medycznego z własną trafostacją, w strefie przemysłowe Do sprzedania obiekt po byłej fabryce sprzętu medycznego. W jednym miejscu znajduje przestrzeń biurowa, produkcyjna i magazynowa, a także niezabudowana część nieruchomości. Działka o powierzchni 4765 mkw, z budynkami o powierzchni zabudowy budynkiem produkcyjno-magazynowym z częścią socjalno-biurową oraz z budowlami towarzyszącymi i infrastrukturą techniczną łącznie 2526 mkw. Nieruchomość zlokalizowana w przemysłowej części miasta Łomża z dobrze rozwiniętą infrastrukturą. Istnieje możliwość zakupu sp. z o.o., która jest właścicielem tej nieruchomości. Spółka z 2003 roku z bardzo dobrą historią finansową. Cena NETTO.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
0 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Anna Mroczkowska
Ekspert kredytowy Credipass
Łomża
 Cena:  2 285 000 PLN
 Powierzchnia:   2 481.0  m2
 Liczba pokoi:  0

Jacek Jałbrzykowski

Kierownik