Lokal na wynajem, Kołobrzeski, Kołobrzeg

Numer zlecenia WAJA531
3 500 PLN
Powierzchnia:
36.0 m2
Liczba pomieszczeń:
9
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
2000

Opis

Lokal położony w bardzo atrakcyjnym miejscu z wysokim natężeniem ruchu pieszego

Dwupiętrowy budynek położony w centrum miasta w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. W bardzo bliskiej odległości od budynku znajdują się dwie szkoły, szpital oraz ośrodek sportu i rekreacji.

Budynek jest podpiwniczony, w piwnicy 3 pomieszczenia. Parter to sala sprzedaży oraz toaleta w sumie ok 37 m.kw. Wysokość pomieszczeń 290cm. Duże okno-witryna oraz wejście z ulicy. Z tyłu budynku drugie wejście, możliwość stworzenia ciekawej otwartej przestrzeni z ogródkami dla klientów. W najbliższej okolicy brak jest takich miejsc.
Na pierwszym piętrze dwa pokoje oraz łazienka. Ostatnie piętro to jeden duży pokój ze skosami.Doskonale położony lokal pod działalność usługową z racji dużego natężenia ruchu pieszego oraz obiektów, w których brak jest podobnych miejsc.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kołobrzeski, , Kołobrzeg
 Cena:  3 500 PLN
 Powierzchnia:   36.0  m2
 Liczba pokoi:  9

Rafał Seta

Broker nieruchomości
Rating: 5 ?