Pięknie położona przy lesie działka 32 ary

Działka na sprzedaż, Kielecki, Chęciny gm, Lipowica

Numer zlecenia WASE533
290 000 PLN 91 za m2
Powierzchnia:
3 200 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
33X97

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Lipowica
Lokalizacja:
Lipowica
Powierzchnia:
3 200 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Duża pięknie położona 32 arowa działka w Lipowicy przy lesie w bliskiej odległości rzeki

Pięknie położona, duża działka 32 arowa w kształcie prostokąta o wymiarach 33 X 97 posiadająca z dwóch stron utwardzoną drogę dojazdową gminną w miejscowości Lipowica gmina Chęciny. Działka posiada dostęp do wszystkich mediów w bliskiej odległości tj gazu, wody, prądu i kanalizacji. Atrakcyjnie położona między miastem historycznym Chęciny z pięknym zamkiem na wzgórzu (4 km) a miastem Morawica
(7 km) oraz bliskiej odległości miasta wojewódzkiego Kielce(12 km), co zapewnia łatwy dostęp do bogatej infrastruktury miejskiej.
Działka jest usytuowana bezpośrednio przy lesie, w bliskiej odległości rzeki, z dala od głównej jezdni co zapewnia ciszę i spokój.
W odległości 1,5 km znajduje się również duży zbiornik wodny z placem rekreacyjnym dla mieszkańców.
Istnieje możliwość zakupu drugiej nieruchomości w postaci 20 arowej działki wraz z domem oraz budynkami gospodarczymi , która graniczy z tą działką i posiada dostęp do drogi asfaltowej powiatowej i połączenia w całość.

Piękna, duża działka 3200 m.kw. położona bezpośrednio przy lesie, w pobliżu rzeki, w miejscowości Lipowica w bliskiej odległości dużego kompleksu rekreacyjnego wraz ze zbiornikiem wodnym "Park Lipowica",co stanowi o atrakcyjności położenia tej działki.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 983 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Magdalena Nowak-Skrzyniarz
Ekspert kredytowy Credipass
Kielecki, Chęciny gm, Lipowica
 Cena:  290 000 PLN
 Powierzchnia:   3 200  m2
 Liczba pokoi:  0

Małgorzata Woś

Agent nieruchomości
Rating: 4.5 ?