Obiekt na wynajem, Gliwice, Śródmieście

Numer zlecenia WAXO249
30 750 PLN
Powierzchnia:
865.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:

Opis

Na wynajem Pasaż Handlowo Usługowy w ścisłym centrum Gliwic z dostępem z 2 ulic

Pasaż idealnie nadaje się na placówkę medyczną nie wymaga remontu pod tę konkretną usługę- został już pod nią przygotowany.

Piwnica dawniej funkcjonowała jako pub, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby zmienić tę funkcję.

Pasaż na parterze posiada przeszklone boksy usługowe oraz lokale użytkowe.

Na piętrze znajduje się przestronna poczekalnia i pokoje biurowe, które z łatwością można przerobić na gabinety lekarskie, oraz duża sala konferencyjna dzielona na pół ruchomą przegrodą którą w razie potrzeby można zamknąć by uzyskać 2 dodatkowe pomieszczenia

Kolejna kondygnacja jest podzielona na 2 odrębne części i w jednej z nich znajdują się pomieszczenia biurowe z możliwością wykorzystania jako gabinety lekarskie wraz z oranżerią, natomiast z drugiej strony przestrzeń może być wykorzystana jako oddzielne biura bądź zaplecze socjalne dla ewentualnej przychodni.

Pasaż w większej części przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Gliwice, Śródmieście, Śródmieście
 Cena:  30 750 PLN
 Powierzchnia:   865.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Agata Szpiech

Doradca ds. nieruchomości