Lokal na sprzedaż, Warszawa, Praga Południe, Grochów

Numer zlecenia WAZA533
890 000 PLN   990 000 PLN   11 484 za m2
Powierzchnia:
77.5 m2
Liczba pomieszczeń:
8
Piętro:
1/10
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
2009
Stan:
Normalny

Opis

Świetne miejsce na niewielkie biuro, kancelarię, pracownię czy placówkę medyczną lub do zamieszkania

Prestiżowy budynek w bardzo dobrej lokalizacji. W pełni wyposażony lokal przekształcony ze sporego mieszkania w którym dokonano szeregu zmian. Stworzono powierzchnię "open space", a w jej ramach niewielką salkę konferencyjną. Z hallu wyodrębniono recepcją. Jest gabinet "Menedżera" i dodatkowy pokój dla osoby wymagającej własnej przestrzeni. Kuchnia i łazienka zostały "dostosowane" do potrzeb niewielkiego biura. Dodatkowym atutem jest fakt, że cała powierzchnia może być niemal dowolnie przearanżowania.
I to wcale nie musi być biuro.

Można sobie wyobrazić kancelarię prawniczą, pracownię artystyczną, gabinet lekarski czy stomatologiczny a nawet wynajem krótkoterminowy jedno apartamentowy lub wielopokojowy. To przecież było kiedyś mieszkanie. Może ktoś będzie chciał przywrócić temu miejscu jego pierwotny charakter?


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 693 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Daniel Orlikowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
23 425 PLN
Warszawa, Praga Południe, Grochów
 Cena:  890 000 PLN
 Powierzchnia:   77.5  m2
 Liczba pokoi:  8

Andrzej Wolski

Broker nieruchomości