Biuro na wynajem, Warszawa, Mokotów, Jana III Sobieskiego

Numer zlecenia WBMASU808
12 000 PLN
Powierzchnia:
150.0 m2
Liczba pomieszczeń:
13
Piętro:
6/6
Struktura:
Mieszana
Rok budowy:
1998
Stan:

Opis

Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Mokotów, w części Sielce, tylko 4.1km od centrum.
Do wynajęcia apartament położony przy części Traktu Królewskiego - ul. Sobieskiego, najbardziej prestiżowej arterii w Warszawie, łączącej Zamek Królewski z Pałacem w Wilanowie. Dobra komunikacja oraz bliska odległość od centrum, Starego Miasta czy Łazienek Królewskich to idealna lokalizacja dla Twojego biznesu.
Nieruchomość idealna na kancelarie, biuro lub pracownie.

Nieruchomość składa się na pierwszym poziomie z dużego pomieszczenia (ponad 30m2) z wyjściem na duży taras, oddzielnej, zamykanej kuchni w pełni wyposażonej, łazienki z prysznicem oraz pomieszczenia gospodarczego/garderoby ma drugim poziomie znajdują się 4 pokoje, łazienka z wanną i prysznicem oraz drugie pomieszczenie gosp./garderoba. Z dwóch pokoi są wyjścia na balkony.

Apartament jest dwustronny dzięki temu mamy słońce przez cały dzień.
Osiedle zamknięte, strzeżone, na klatce schodowej 2 nowe windy.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa, Mokotów, Jana III Sobieskiego
 Cena:  12 000 PLN
 Powierzchnia:   150.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  13

Beata Hudziak-Wiśniewska

Kierownik