Działka na sprzedaż, Braniewski, Frombork gm, Narusa

Numer zlecenia WEBO888
129 000 PLN 43 za m2
Powierzchnia:
3 000 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Powierzchnia :
3 000 M2

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Narusa
Lokalizacja:
Narusa
Powierzchnia:
3 000 m2
Media:
Elektryczność,
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Ostatnie działki, Zalew Wiślany, pow: 3 000 m2

Kompleks działek każda z dostępem do drogi stanowiące odrębne nieruchomości.
Wyceniana nieruchomość położona jest w miejscowości Narusa, gmina Frombork, powiat braniewski, woj. warmińsko – mazurskie, Średnia pow. działek 3000 m2. Nieruchomość znajduje się na terenie graniczącym z północnym brzegiem Zalewu Wiślanego. Położenie nieruchomości w bliskiej odległości od zalewu zapewnia spokojną i malowniczą okolicę. W odległości około 2 km znajduje się miejscowość Frombork, natomiast Braniewo oddalone jest około 15 km. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową. Kompleks działek każda z dostępem do drogi stanowiące odrębne nieruchomości.
Działki położone są na terenie pagórkowatym, posiadają regularny kształt, zbliżony do prostokąta. Działki niezagospodarowane, porośnięte trawą – dojazd drogą o nawierzchni gruntowej. Tereny działek nie ogrodzony. Działka nieuzbrojona w przyłącza infrastruktury technicznej. Obszar nie objęty jest ustaleniami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego.

W najbliższym otoczeniu przeważają tereny niezabudowane, lasy a w dalszej odległości zabudowa mieszkaniowa rekreacyjna. Obiekty użyteczności publicznej i punkty handlowo-usługowe w pośredniej odległości.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
505 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Urszula Sztromajer
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
4 461 PLN
Braniewski, Frombork gm, Narusa
 Cena:  129 000 PLN
 Powierzchnia:   3 000  m2

Piotr Rapior

Agent nieruchomości
Rating: 4.5 ?