Działka na sprzedaż, Warszawa, Wawer, Nadwiśle

Numer zlecenia WEFA027
450 000 PLN   550 000 PLN   457 za m2
Powierzchnia:
985 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
38,5x31,4x20x1x25,7

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Warszawa
Lokalizacja:
Nadwiśle
Powierzchnia:
985 m2
Media:
Elektryczność, Gaz
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Działka z aktualnymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny oraz bliźniak, położona na bliskim Wawrze, dobrze skomunikowana z centrum Warszawy.

W pierwszej linii zabudowy od ul. Borowieckiej (droga gminna, asfaltowa, odśnieżana zimą). Dogodny dojazd do centrum samochodem i komunikacją miejską (przystanki przy Trakcie Lubelskim i Zasadowej (dojazd w 5 min. do PKP Radość i PKP Miedzeszyn). WYDANE WARUNKI ZABUDOWY. W projekcie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego około 220 m2 z powierzchni działki przewidziane jest pod budowę gminnej drogi lokalnej. Pieniądze za powierzchnię przeznaczoną na drogę będzie można odzyskać, kiedy gmina będzie wykupywała grunty przed przystąpieniem do budowy drogi. Dla działki został przygotowany wstępny projekt indywidualny domu jednorodzinnego. Można go kupić razem z działką po okazyjnej cenie. Obecnie w trakcie projektowania jest również wodociąg, który ma powstać do 2016 r.

Zlecenie realizowane pod nadzorem pośrednika.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 761 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Tomasz Gniwek
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
12 461 PLN