Działka na wynajem, Radziejowski, Topólka, Orle

Numer zlecenia WEJO303
6 000 PLN
Powierzchnia:
12 600 m2
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Wymiary :
70 x 173 x 69 x 170

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Wynajem
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Miasto:
Orle
Lokalizacja:
Orle
Powierzchnia:
12 600 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Dzierżawa! Atrakcyjna działka z linią brzegową Jeziora Głuszyńskiego i lasem 1,26 ha.

Nieruchomość gruntowa dzierżawa. ORLE wyjątkowo atrakcyjna miejscowość turystyczna, działka przy linii brzegowej Jeziora Głuszyńskiego. Działka o łącznej powierzchni 1,26 ha. Połowa nieruchomości porasta las tworząc unikalny i wyjątkowy klimat tego miejsca. Las zajmuje powierzchnię 0,11 ha natomiast pozostała część działki stanowi 1,15 ha. Działka idealna pod pole namiotowe lub camping. Doskonałe miejsce na każdą inną działalność prowadzoną w odosobnieniu czyli w ciszy i spokoju. Piękny widok, niesamowita okolica, linia brzegowa pięknego Jeziora Głuszyńskiego i kawałek dziewiczego lasku tworzą wyjątkową atmosferę tego miejsca. Okazja dla inwestora i biznesmena.

Tylko w biurze Metrohouse Konin, Wyjątkowa okazja na biznes!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Radziejowski, Topólka, Orle
 Cena:  6 000 PLN
 Powierzchnia:   12 600  m2
 Liczba pokoi:  0

Mariola Kubacka

Kierownik biura