Usługi na wynajem, Radom

Numer zlecenia WELO093
5 618 PLN
Powierzchnia:
278.0 m2
Liczba pomieszczeń:
7
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
2012

Opis

Na wynajem budynek 2-kondygnacyjny. Doskonały dojazd. Własne miejsca parkingowe. Duży lokal na wynajem na dużym osiedlu, z szybkim dojazdem do trasy wylotowej Warszawa - Kraków. Budynek wolno-stojący, dwie kondygnacje
Na każdej jest duża, otwarta przestrzeń, łazienka. Na górze dodatkowo jest pokój socjalny oraz biurowy.
Lokal może być wykorzystany na różnorodną działalność handlowo-usługową: sklep, hurtownia, produkcja, usługi medyczne, edukacyjne, obsługa klienta lub inne. Na parterze pomieszczenia mają 3,30 m wysokości, co czasem ma duże znaczenie.
Ponadto, do lokalu przynależą trzy miejsca parkingowe, co przy obecnej, tak szerokiej strefie płatnego parkowania, doceni każdy Najemca.
Budynek oddany do użytku w 2012 r. Ma własne ogrzewanie gazowe, co pozwala mieć wpływ na wysokość rachunków, bo sami decydujemy kiedy i ile grzejemy. Dodatkowym plusem jest przyłącze prądu o mocy 25 KW.
Zapraszam na prezentację, by osobiście ocenić i docenić zalety tego lokalu. Lokal ma dwie kondygnacje. Na każdej łazienka, plus na górze pomieszczenie socjalne i biurowe.
Lokal wykończony, gotowy na rozpoczęcie nowej działalności.
Własne miejsca parkingowe.
Szybki dojazd do centrum oraz trasy wylotowej.
Blisko przystanki MPK.
Obok inne punkty usługowe.Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Radom
 Cena:  5 618 PLN
 Powierzchnia:   278.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  7

Agata Auzbiter

Ekspert
Rating: 4.02 ?