Działka na sprzedaż, Ostródzki, Miłakowo gm, Naryjski Młyn

Numer zlecenia WESY877
176 088 PLN   1 760 880 PLN   44 za m2
Powierzchnia:
4 002 m2
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Wymiary :
60x69

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Miasto:
Naryjski Młyn
Lokalizacja:
Naryjski Młyn
Powierzchnia:
4 002 m2
Media:
Woda, Elektryczność,
Ogrodzenie::
Tymczasowe
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Duża działka budowlana, w pięknej mazurskiej okolicy, na terenie powstającej wiejskiej osady.

Cisza, spokój, przepiękne widoki. Teren ekologicznie czysty i niezagrożony urbanistycznie. Objęty specjalnym MPZP, który określa warunki zabudowy, nakazujące zachować unikalny, zgodny z nieskażoną naturą charakter otoczenia. W lasach i nad jeziorami otaczającymi osadę żyje wiele rzadkich gatunków zwierząt, m.in. orły, kruki, bobry, łosie. W tym ekologicznym otoczeniu znajdujemy doskonały dla zdrowia klimat. Czyste powietrze, zdrowe pożywienie, w tym dostęp do świeżych ryb łowionych w okolicznych jeziorach i oferowanych przez okoliczne gospodarstwa własnych produktów. Sprzyja to budowaniu i utrzymywaniu kondycji fizycznej oraz ogólnego dobrego stanu zdrowia. W okolicy mnóstwo jezior i rzek umożliwiających uprawianie wędkarstwa i sportów wodnych. Setki kilometrów wspaniałych tras rowerowych i ścieżek wędrówek pieszych. W odległości 7 minut rowerem przepiękne jezioro Narie.


Coraz mniej już takich miejsc, w których można funkcjonować aktywnie i w łączności z cywilizacją, ale bez kontaktu z szumem i chaosem wielkomiejskich aglomeracji, z nieskażoną przyrodą za oknem. Kup i spełnij plany na zdrowe, aktywne życie lub zachowaj jako inwestycję w przyszłość.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
689 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Bartosz Żuchowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
5 635 PLN
Ostródzki, Miłakowo gm, Naryjski Młyn
 Cena:  176 088 PLN
 Powierzchnia:   4 002  m2

Jarosław Ferek

Agent nieruchomości
Rating: 4 ?