Obiekt na sprzedaż, Kraków, Stare Miasto

Numer zlecenia WETI197
2 700 000 PLN 18 000 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:
Kamienica

Opis

Lokal usługowy-6 pomieszczeń-idealny pod usługi medyczne, kosmetyczne, restaurację czy kancelarię.

Wykończona i zaadaptowana przestrzeń: 6 przestronnych gabinetów w tym 5 z dostępem sanitarnym, recepcja z poczekalnią, toaleta dla pacjentów i osobna dla personelu, kuchnia dla pracowników i 2 pomieszczenia gospodarcze.
Cały obiekt przeszedł generalny remont z zewnątrz jak i wewnątrz - wysoki standard i został przystosowany dla osób niepełnosprawnych.
Zaadaptowana oranżeria do części gabinetowych z widokiem na pięknie zagospodarowany ogród.
Możliwość zmiany aranżacji obecnego wystroju wedle potrzeb potencjalnego klienta oraz dostosowania pod zamierzoną działalność.

Lokal w nowoczesnym standardzie, podwieszany sufit, klimatyzacja. Dojście korytarzem z cegły z XIX wieku połączonymi ze szklanymi drzwiami sprawia, że dodaje miejscu elegancji.

Zabytkowa kamienica z duszą w samym centrum miasta sprawi, że praca w takim otoczeniu będzie przyjemnością. Dodatkową perełką jest przeszklona oranżeria wyeksponowana na ogród z kwitnącymi Magnoliami i konwaliami.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
11 203 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Adrian Koziara
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
64 779 PLN
Kraków, Stare Miasto, Stare Miasto
 Cena:  2 700 000 PLN
 Powierzchnia:   0.0  m2
 Liczba pokoi:  0

Elwira Galas

Kierownik biura