Obiekt na sprzedaż, Warszawa, Wesoła, Stara Miłosna

Numer zlecenia WEWO715
1 090 000 PLN 1 493 za m2
Powierzchnia:
730.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Zakład produkcyjny

Opis

Budynek inwestycyjny o powierzchni całkowitej 730 m2, w Wesołej, w pobliżu Traktu Brzeskiego.

Nieruchomość ma charakter produkcyjno-usługowo-mieszkalny. Pierwotnie przygotowana jako warsztat tkacki, posiada wzmocnione stropy o dużych możliwościach obciążenia. Na parterze przewidziano miejsce magazynowe, na pierwszym piętrze produkcyjne z ciężkimi maszynami, a na drugim piętrze miał się znajdować apartament.

Budynek do wykończenia. Składa się z parteru i dwóch pięter.
Znajduje się na działce o powierzchni 943 m2. Zbudowany według warunków zabudowy, korzystniejszych niż w obecnie obowiązującym planie zagospodarowania.

Istnieje dużo różnych możliwości dostosowania budynku, np. może pełnić funkcje hali produkcyjnej, z piętrem mieszkalnym dla pracowników. Innym pomysłem jest przeznaczenie nieruchomości na hotel, pensjonat, mieszkania na wynajem lub dom spokojnej starości.
Na działce pozostało dość miejsca na zagospodarowanie parkingu.

Bardzo dobra lokalizacja - druga linia zabudowy od Traktu Brzeskiego. Blisko przystanek autobusowy komunikacji miejskiej.
Tylko 20 minut samochodem do ścisłego centrum Warszawy.

Zapraszam na prezentację!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
4 523 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Dorota Popiłowska
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
28 188 PLN
Warszawa, Wesoła, Stara Miłosna
 Cena:  1 090 000 PLN
 Powierzchnia:   730.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Karolina Kędziorek

Agent nieruchomości