Lokal na sprzedaż, Elbląg pow, Elbląg gm, Elbląg

Numer zlecenia WEXA017
3 999 000 PLN 4 901 za m2
Powierzchnia:
816.0 m2
Liczba pomieszczeń:
5
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Mieszana
Rok budowy:
1980

Opis

Duży lokal do własnej aranżacji w pasażu handlowym, na przeciwko E.Leclerc w Elblągu,ul. Żeromskiego

Na sprzedaż oferujemy lokal usytuowany nad Biedronką przy ul. Żeromskiego 1 po przeciwnej stronie marketu E.Leclerc. Powierzchnia hali wraz ze wszystkimi pomieszczeniami, w tym pomieszczenie biurowe na drugim piętrze, osobnymi pomieszczeniami na WC, szatnię - wynosi około 816m2. Do lokalu prowadzą schody z poziomu, na którym jest apteka, obok Biedronka, a także dodatkowo winda jako udogodnienie dla osób niepełnosprawnych.
Lokal posiada projekt "Sali Zabaw" dla dzieci. W nieruchomości z uwagi na wymianę dachu w 2020r zostały zdemontowane niektóre ściany działowe, cały szczegółowy projekt jest do wglądu po wcześniejszym umówieniu. Wszystkie media z miasta. W lokalu została wymieniona cała instalacja elektryczna. Do lokalu przynależy 10 miejsc parkingowych. W tej nieruchomości może powstać dowolny biznes z uwagi na swoje fantastyczne położenie - to miejsce cieszy się dużym natężeniem ruchu, 5 minut pieszo znajduje się również dworzec PKP i PKS.
Cena podlega negocjacji.

Zapraszamy do obejrzenia na żywo, aby samemu się przekonać, że nie ma lepszego miejsca na biznes w tym mieście!


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
25 741 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Beata Kontrowicz
Ekspert kredytowy Credipass
Elbląg pow, Elbląg gm, Elbląg
 Cena:  3 999 000 PLN
 Powierzchnia:   816.0  m2
 Liczba pokoi:  5

Olga Bondariew

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?