Działka na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, Choszczówka

Numer zlecenia WIFA210
790 000 PLN 353 za m2
Powierzchnia:
2 236 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
50x40

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Warszawa
Lokalizacja:
Choszczówka
Powierzchnia:
2 236 m2
Media:
Elektryczność,
Ogrodzenie::
Siatka z bramą
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Działka 2236 metrów z podziałem na dwie działki po 1000 i 1236 metrów.

Piękna działka w wyjątkowej lokalizacji – Warszawa Choszczówka. Choszczówka to enklawa spokoju a jednocześnie ma bardzo dogodny dojazd do Centrum Warszawy, autem 25 min. lub komunikacją miejską (autobus nr 133 i 176) i koleją SKM, która łączy się z Metrem. Stacja PKP jest tuż obok działki – ogromny atut dla dzieci samodzielnie jeżdżających do miasta. W okolicy znajduje się szkoła społeczna MELITUS i państwowa szkoła podstawowa, przedszkola, poczta, sklepy, zakład fryzjerski, apteka i klub tenisowy SPORTEUM. Okolica szczególnie ceniona przez rodziny z dziećmi ze względu na możliwość rekreacji, sąsiedztwo szkół jak i znakomitą atmosferę sąsiedzką. Od lat to u nas w Choszczówce odbywa się słynna już w Warszawie Olimpiada Choszczówkowska i prężnie działa organizacja Nasza Choszczówka .Oferowana działka to klimatyczne miejsce ze starodrzewem na froncie działki, w otulinie lasu. Posesja jest ogrodzona siatką, ma dostęp do prądu (w drodze)

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 091 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Daniel Orlikowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
20 933 PLN
Warszawa, Białołęka, Choszczówka
 Cena:  790 000 PLN
 Powierzchnia:   2 236  m2

Krystian Walerzak

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 2.5 ?