Obiekt na sprzedaż, świdnicki, Świdnica

Numer zlecenia WIGA374
12 000 000 PLN 600 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:
Zespół magazynów

Opis

Oferta dla Inwestora-dewelopera. Bardzo blisko nowych osiedli mieszkaniowych.

++ZAKAZ PUBLIKACJI++
We wszystkich budynkach można w sumie osiągnąć ok 13tyś-14tyś PUM. Dodatkowo w piwnicach (z oknami) możliwość zlokalizowania garaży albo suteryny. Budynki zbudowane ok 1939 z żelbetu strunowego, dach betonowy, podpiwniczone. Wysokość kondygnacji 250 piwnica, 330 parter (z rampą), 260 kondygnacja 2, 3. Na 4 kondygnacji o wysokości w szczycie co najmniej 520, możliwość zaprojektowania mieszkań dwupoziomowych z panoramicznym widokiem na góry.Wstępna zgoda na dostawienie balkonów. Wymiary okien ok 120x135. Budynki b.dobrze doświetlone.Stropy wylane w 3 budynkach w pełni, w 4 w połowie budynku, reszta to silos pionowy od 2 kondygnacji. Wylane schody i przygotowane szyby wind.Obiekt zlokalizowany w strefie ochrony konserwatorskiej.Trwają rozmowy na temat zakresu ewentualnych zmian. W MPZP działki przeznaczone pod przemysł-usługi, oznaczone P-9, BI, BA. Uzgodnione media: woda, kanalizacja, prąd, gaz, w b.bliskiej odległości (ok 60m od granicy) nitka ciepłownicza.Obiekt zlokalizowany w b.bliskiej odległości, ok 2,5km od centrum miasta- Rynku, w pobliżu zabudowy jednorodzinnej i nowych osiedli mieszkaniowych. Obecnie w tej okolicy cena zakupu mieszkania w stanie deweloperskim kształtuje się na poziomie 4500 do 5900.W pobliżu bocznica kolejowa-do demontażu.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
49 789 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Tomasz Hamera
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
260 927 PLN
świdnicki, , Świdnica
 Cena:  12 000 000 PLN
 Powierzchnia:   0.0  m2
 Liczba pokoi:  0

Iwona Baćkora-Kuśnierz

Broker nieruchomości
Rating: 4.5 ?