Lokal na wynajem, Piaseczyński, Konstancin-Jeziorna gm, Konstancin-Jeziorna

Numer zlecenia WIKI164
4 500 PLN
Powierzchnia:
80.0 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Piętro:
Parter/0
Struktura:
Rok budowy:
Stan:
Po remoncie

Opis

Do wynajęcia Lokal usługowy w centrum Konstancina.

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w centrum Konstancina-Jeziorny. Po generalnym remoncie - czysty, świeży, do wejścia. W sąsiedztwie innych funkcjonujących punktów usługowych. Lokal w jednej z bocznych ulic, przeznaczony na usługi nieuciążliwe. Ponad 80 m2 sala wielofunkcyjna open-space z wydzielonymi niszami i możliwością własnej aranżacji. Oraz niewielkie zaplecze socjalne z oddzielnym WC. Dostępne drugie WC z powierzchni wspólnych. Parking ogólnie dostępny na placu przed lokalem. Znaczna liczba klientów w punktach handlowych po sąsiedzku.

Zapraszam na prezentację

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Piaseczyński, Konstancin-Jeziorna gm, Konstancin-Jeziorna
 Cena:  4 500 PLN
 Powierzchnia:   80.0  m2
 Liczba pokoi:  4

Grażyna Kolińska_

Broker nieruchomości
Rating: 3 ?