Lokal na wynajem, Warszawa, Praga Południe, Gocław

Numer zlecenia WIMA827
4 500 PLN
Powierzchnia:
62.1 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Mieszana
Rok budowy:
2017

Opis

Szukasz lokalu na swój biznes i chcesz prowadzić działalność w doskonałym punkcie?

Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego o pow.62 m2, znajdującego się w budynku tuż przy ul. Ostrobramskiej
Lokal jest już wykończony w wysokim standardzie i posiada system klimatyzacyjny, do którego należy tylko połączyć jednostkę klimatyzacyjną.
Lokal znajduje się na parterze w ciągu handlowo- usługowym, ma duże witryny i bezpośrednie wejście z ulicy. Obok są dwa prosperujące lokale gastronomiczne.
Lokal zapewnia wysoki standard i spełnia wszelkie oczekiwania najbardziej wymagających klientów .
W bliskiej odległości lokalu jest cała gama usług, Leroy Merlin, BMW Auto FUS, stacja benzynowa, Centrum Handlowe Promenada oraz bogata infrastruktura okolic.
Miejsce charakteryzuje się dużym natężeniem ruchu pieszych i czyni to miejsce wyjątkowo atrakcyjnym.
Lokal idealnie nadaje się na kawiarnię, cukiernię lub małą gastronomię, gabinet, sklep, punkt usługowy, siedzibę firmy.W pierwszym roku najmu czynsz będzie wynosił 4 500 zł netto/ miesięcznie, w drugim roku 5 000 zł netto/mc, w trzeci roku 5 500 zł netto/mc + opłaty administracyjne z zaliczkami za media, które aktualnie wynoszą 400 zł netto/mc+ energia elektryczna – najemca podpisuje umowę na siebie


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa, Praga Południe, Gocław
 Cena:  4 500 PLN
 Powierzchnia:   62.1  m2
 Liczba pokoi:  3

Elżbieta Apelska

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 4 ?