Działka na sprzedaż, Grójecki, Pniewy gm, Pniewy

Numer zlecenia WINI316
78 329 PLN 73 za m2
Powierzchnia:
1 073 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
38x28

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Pniewy
Lokalizacja:
Pniewy
Powierzchnia:
1 073 m2
Media:
Elektryczność,
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Działka położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej.Położona tuż przy lesie.

Działka komercyjna, inwestycyjna o bardzo dobrych wymiarach, z aktualnym MPZP, który dopuszcza zabudowę jednorodzinną, usługową. Działka znajduje się bezpośrednio przy drodze krajowej nr 50 (DK 50). Powierzchnia zabudowy to 50%, utwardzenie 20% i powierzchnia biologicznie czynna 30%. Maksymalna wysokość zabudowy to 15m. Odległość do Grójca (droga ekspresowa S7) 10km, do Mszczonowa (droga ekspresowa S8) 15km od Suntago Wodny Świat w Mszczonowie - największego parku wodnego w Europie, który będzie uruchomiony jeszcze w tym roku, do Warszawy 45km, do węzła Wiskitki (autostrada A2) 40 km.Już rozpoczęta budowa trasy szybkiego ruchu S7 znacznie przyspieszy dojazd do Warszawy i ułatwi poruszanie się w terenie. Region czysty ekologicznie i przyjazny środowisku (teren Parku Krajobrazowego rzeki Jeziorki). Bardzo dobry zasięg telefonii komórkowej nawet w pobliskich lasach ( maszt w Kruszewie ).

Działka położona w otulinie lasu sosnowego. W pobliżu szkoła podstawowa, a przy niej korty tenisowe.15km od Suntago Wodny Świat w Mszczonowie - największego parku wodnego w Europie,

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
306 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Kamil Wojtczak
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
3 199 PLN
Grójecki, Pniewy gm, Pniewy
 Cena:  78 329 PLN
 Powierzchnia:   1 073  m2

Grażyna Rejman

Agent nieruchomości