Lokal na wynajem, Skierniewice pow, Skierniewice gm, Skierniewice

Numer zlecenia WIWA883
2 500 PLN
Powierzchnia:
74.0 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
2010

Opis

W cenie dodatkowe 74 m.powierzchni piwniczno - magazynowej. Ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Lokal znajduje się na parterze - w bardzo dobrym punkcie miasta. Wejście i witryna od strony ulicy zapewniają dobrą, widoczną reklamę prowadzonej działalności, co przyspieszy zwrócenie uwagi potencjalnych klientów na nową lokalizację. Drugie wejście od strony podwórza. Możliwość parkowania auta. Lokal posiada niezależną toaletę oraz wydzielone pomieszczenie socjalne. Istnieje możliwość własnej aranżacji wnętrza (postawienie ścianek działowych). Jest zainstalowany alarm. Dobre miejsce na biuro rachunkowe, kancelarię, firmę telemarketingową itp.

Na stanie są blaty ze stali kwasoodpornej (6 m.b.), wyciąg stanowiskowy, opiekacze. W związku z czym można tu prowadzić także działalność gastronomiczną (np. pizzerię). Wysokość pomieszczeń to 280 cm.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Skierniewice pow, Skierniewice gm, Skierniewice
 Cena:  2 500 PLN
 Powierzchnia:   74.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Urszula Głowacka

Agent nieruchomości