Sklep na wynajem, Słupsk, Tuwima

Numer zlecenia WLCUKY728
2 000 PLN
Powierzchnia:
1 097.0 m2
Liczba pomieszczeń:
6
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Cegła przedwojenna
Rok budowy:
1900

Opis

LOKAL UŻYTKOWY W CENTRUM SŁUPSKA 1097 m.2,,  o charakterze handlowo - usługowym.  Aktualnie dostępnych jest 6 niezależnych pomieszczeń., z możliwością własnej adaptacji. Powierzchnia handlowa od 20 do 96 m.2. Pasaż usługowy zajmuje parter kamienicy.  Budynek po gruntownym remoncie w 2008 roku. Wnętrza odświeżane na bieżąco. . Do lokalu są dwa wejścia, ,jedno od ulicy Tuwima, drugie od Starzyńskiego.  Około 20 m do przystanku autobusowego. Liczne parkingi w centrum Słupska to gwarancja znalezienia miejsca postojowego dla potencjalnego klienta.  Ogrzewanie, własne, na gaz miejski. Ochrona całodobowa,


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Słupsk, Tuwima
 Cena:  2 000 PLN
 Powierzchnia:   1 097.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  6

Hanna Kamińska

Kierownik
Rating: 3.55 ?