Usługi na wynajem, Warszawa, Ursus

Numer zlecenia WLGIZI235
2 500 PLN
Powierzchnia:
15.0 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
2023

Opis

Oferuję do wynajęcia nowy, wykończony i wyposażony lokal pod gabinet kosmetyczny. Posiada klimatyzację.

Gabinet mieści się w nowym budynku na terenie osiedla "Mój Ursus". Jest to przestrzeń o powierzchni 15 m2, wyodrębniona  z głównego pomieszczenia o pow. ok.70 m2. Wspólna łazienka i poczekalnia. W lokalu już funkcjonuje salon manicure.

Loft został niedawno wykończony w wysokim standardzie, co tworzy idealne warunki do prowadzenia gabinetu kosmetycznego. Jest w pełni wyposażony w niezbędne urządzenia oraz meble, które pozostają do dyspozycji najemcy.

Dodatkowo, lokal posiada dogodną lokalizację z łatwym dostępem zarówno dla klientów z terenu osiedla, jak i spoza niego. Obok budynku znajduje się parking dla klientów. Przystanek autobusowy tylko 2 min od lokalu.

Cena: czynsz najmu 2500,00 + czynsz admin 800,00
Kaucja 2500,00

Zachęcam do kontaktu w celu uzyskania dalszych informacji oraz umówienia się na prezentację lokalu.Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa, Ursus
 Cena:  2 500 PLN
 Powierzchnia:   15.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  1

Snizhana Huralska

Master lider