Usługi na wynajem, Warszawa, Ursynów, Pod Lipą

Numer zlecenia WLHOCE182
2 500 PLN
Powierzchnia:
79.0 m2
Liczba pomieszczeń:
9
Przeznaczenie lokalu:
Biuro
Struktura:
Mieszana
Rok budowy:
1999

Opis

Lokalu użytkowy na wynajem na Kabatach na ul. Pod Lipą, ok. 500 m do metro Kabaty, 300 m do autobusu, na osiedlu bloków mieszkalnych z wieloma lokalami użytkowymi w okolicy. Lokal znajduje się w kameralnym bloku, w sąsiedztwie dwa inne lokale usługowe. Wyjście z lokalu bezpośrednio na chodnik. Miejsca parkingowe dostępne na ulicy w pobliżu bloku. 
Lokal jest dwupoziomowy - poziom zero 40m2 i poziom -1 (piwnica) 39m2. Stan do remontu, wymaga przystosowania do użytkowania.
Spokojne miejsce na siedzibę firmy, gabinety psychoterapeutyczne, biuro rachunkowe, magazyn, sklep e-commerce i wiele innych opcji.
Dobrze skomunikowane z centrum miasta i innymi dzielnicami poprzez metro i linie autobusowe oraz pobliski wjazd na trasę szybkiego ruchu S2 (do 3km).
Czynsz najmu 2500 zł plus 1200 zł opłaty - razem 3.700 zł / m-c.
Kaucja: 3 x miesięczny czynsz - 10.500 zł
Umowa na min. 12 miesięcy.
Zapraszamy na prezentację! 


Commercial premises for rent in Kabaty, ul. Pod Lipą, approx. 500 m to the Kabaty metro station, 300 m to the bus, in a housing estate with many commercial premises in the area. The premises are located in a discreet block of flats, next to two other commercial premises. Exit from the premises directly onto the sidewalk. Parking spaces available on the street near the block.
The premises are on two levels - level zero 40m2 and level -1 (basement) 39m2. Condition requires renovation, requires adaptation for use.
A quiet place for a company headquarters, psychotherapy offices, an accounting office, a warehouse, an e-commerce store and many other options.
Well connected to the city center and other districts via metro and bus lines, as well as a nearby entrance to the S2 expressway (up to 3 km).
Rent PLN 2,500 plus PLN 1,200 fees - total PLN 3,700 / month.
Deposit: 3 x monthly rent - PLN 10,500
Contract for min. 12 months.
We invite you to the presentation!


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa, Ursynów, Pod Lipą
 Cena:  2 500 PLN
 Powierzchnia:   79.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  9

Piotr Wypychowicz

Kierownik