Usługi na wynajem, Warszawa, Mokotów, Konstancińska

Numer zlecenia WLMONA686
20 948 PLN
Powierzchnia:
254.2 m2
Liczba pomieszczeń:
10
Przeznaczenie lokalu:
Struktura:
Mieszana
Rok budowy:
2008

Opis

Ponad 250 m kw funkcjonalnie zaprojektowanej powierzchni na 4 piętrze, ostatniej kondygnacji kompleksu biurowo-handlowo-mieszkalnego z widokiem na panoramę Warszawy. Lokal wykonany w standardzie A/B+, wyposażony w pełną infrastrukturę techniczną, z niezależną klimatyzacją i bardzo dobrym doświetleniem/ wszystkie pomieszczenia do pracy posiadają dostęp do światła dziennego.  Okna od strony południowej wyposażone w elektrycznie sterowane rolety. W lokalu znajdziemy owalną salę konferencyjną i gabinet i 5 pokoi biurowych, w tym 1 ponad 50-metrowy open space, pomieszczenia socjalne (z kuchnią) serwerownie, jasny, przestronny hall i recepcję, z małą garderobą. Lokal jest przystosowany dla niepełnosprawnych. Możliwość korzystania z niezależnej windy oraz za dodatkową opłatą  600 PLN za 2 miejsca ) z parkingu podziemnego. Budynek jest monitorowany. Cena netto 67 PLN za 1m kw. Cena brutto za całość zawiera podatek VAT 23%. Lokal dostępny 1.10.2024. Zapraszam.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa, Mokotów, Konstancińska
 Cena:  20 948 PLN
 Powierzchnia:   254.2  m2
 Liczba pomieszczeń:  10

Renata Mucha_

Lider
Rating: 4.28 ?