Apteka na wynajem, Zabrze, Plac Dworcowy

Numer zlecenia WLNUVU364
2 900 PLN
Powierzchnia:
46.0 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1950

Opis

Doskonała lokalizacja dla Twojego biznesu w sercu Zabrza!Przedstawiamy atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 46 m², położony przy Placu Dworcowym. Lokal znajduje się w dynamicznie rozwijającej się części Zabrza, tuż przy wyremontowanym dworcu PKP, co gwarantuje świetną widoczność oraz łatwy dostęp potencjalnych klientów.Nieruchomość charakteryzuje się dużą, przestronną witryną skierowaną wprost na ulicę, co zapewnia doskonałe warunki do prezentacji produktów i usług, a także przyciąga wzrok przechodniów i kierowców.Ta nieruchomość to idealne miejsce na rozwój działalności takich jak salon piękności, kawiarnia,butik czy specjalistyczny sklep. Lokalizacja w centralnym punkcie Zabrza, bliskość innych usług i sklepów oraz doskonała komunikacja miejska to tylko niektóre z atutów, które przyciągną potencjalnych klientów.Nie przegap tej wyjątkowej okazji na rozpoczęcie lub rozwój swojego biznesu w miejscu, które tętni życiem i oferuje nieograniczone możliwości.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Zabrze, Plac Dworcowy
 Cena:  2 900 PLN
 Powierzchnia:   46.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  3

Karolina Cydzik

Master lider
Rating: 4 ?