Usługi na wynajem, Siedlce, Królowej Jadwigi

Numer zlecenia WLROTI463
8 000 PLN
Powierzchnia:
106.0 m2
Liczba pomieszczeń:
10
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Ytong
Rok budowy:
2015

Opis

Przedstawiamy Państwu do wynajęcia lokal przy ul. Królowej Jadwigi. W każdym z 5 pokoi mamy dostęp do wody, w związku z czym lokal idealnie sprawdzi się np. pod wszelkiego rodzaju gabinety kosmetyczne. Lokal składa się z otwartej przestrzeni idealnej pod poczekalnię czy recepcję-27m2,, 2 oddzielnych łazienek- każda z wc i prysznicem, 5 oddzielnych pomieszczeń. Istnieje również możliwość wynajmu większej powierzchni, ponieważ dostępny mamy również lokal obok, który dzielą drzwi. Ogrzewanie podłogowe, gazowe.Przy budynku mamy również dostępny parking dla Klientów.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Siedlce, Królowej Jadwigi
 Cena:  8 000 PLN
 Powierzchnia:   106.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  10

Weronika Mazurczak

Broker
Rating: 5 ?