Usługi na wynajem, Siedlce, Sienkiewicza

Numer zlecenia WLVISU169
22 000 PLN
Powierzchnia:
258.0 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Pustak
Rok budowy:
2011

Opis

Na wynajem lokal o łącznej pow. 258 m2, na parterze, w Centrum Handlowym DOMINO w Siedlcach - lokalizacja w centrum miasta – wejście od ulicy Sienkiewicza oraz Armii Krajowej!Lokal posiada dogodne położenie lokalizacyjne, obok przystanku autobusowego większości linii MPK oraz PKP Siedlec co sprawia, że jesteśmy doskonale skomunikowani z Klientami.Budynek wybudowany w 2011 roku, który spełni najwyższe wymogi handlowe oraz posiada najlepsze parametry bezpieczeństwa przeciwpożarowego BHP.Oto podstawowe informacje o lokalu:

- Powierzchnia: 258m2

- Układ: ok 60 m2 pomieszczenia biurowe/ zaplecze w którego w skład wchodzi oddzielne wejście od ulicy Sienkiewicza np. pod dostawy towarów prowadzące do 3 pomieszczeń do własnej aranżacji / biura, dużej kuchni, łazienki z wanną, WC.

, 200 m2 pomieszczenie handlowo – usługowe.

- Wyposażenie: system alarmowy, klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe, świeżo po remoncie elektryka - oświetlenie, instrukcje BHP.

- Parking: miejsca parkingowe wzdłuż ulicy Sienkiewicza.

- Lokal posiada duże witryny, które gwarantują doskonałą ekspozycję produktów oraz skuteczną reklamę

- Otwarta przestrzeń, możliwość dowolnej aranżacji wnętrza do potrzeb Najemcy

- Istnieje również możliwość wydzielenia innych - mniejszych bądź większych powierzchni z wejściem od ulicy Armii Krajowej.Ten lokal jest idealny dla działalności, gdzie potrzebna jest część handlowa wystawiennicza, biurowa i socjalna tj. Apteka, Drogeria, Fryzjer, Kosmetyczka, Centrum masażu, siłownia, punkty handlowo – usługowe, usługi medyczne itp.Wynajem tego lokalu stanowi wyjątkową okazję do rozwoju własnego biznesu w atrakcyjnej lokalizacji w ŚCISŁYM CENTRUM MIASTA!Czynsz: 22.000 zł brutto + energia elektryczna (własny podlicznik), Kaucja zwrotna – dwukrotność miesięcznego czynszu brutto.Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Siedlce, Sienkiewicza
 Cena:  22 000 PLN
 Powierzchnia:   258.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  2

Kinga Drzazga

Master lider
Rating: 5 ?